ערעורים
שלום אורח  

מהו ערעור?

בכל מוסד אקדמי ישנה אפשרות, ע"פ חוק, להגיש ערעור על ציון שקבלתם בבחינה. בעידן המידע של היום, את מרבית הבקשות לשפר ציון מגישים באמצעות האינטרנט דרך מערכות המידע של מוסד הלימוד עם הסבר מפורט מדוע הנך זכאי לשיפור הציון. המטרה העיקרית של הערעור הינו שיפור הציון, אך תמיד ישנה אפשרות שהמרצה יחליט לדחות את הערעור ואף להוריד מהציון, בנוסף במרבית מוסדות הלימוד קיימת הגבלה למספר הערעורים הלא מוצדקים במהלך התואר, לכן התהליך בערעורים בנוי מ2 שלבים, בשלב הראשון מומחה אשר מכיר את נהלי הלימוד במוסד האקדמי שלכם יקבע אם יש בסיס להצליח בערעור, במידה והמומחה קבע שקיים בסיס להצליח בערעור, סיכויי הצלחת הערעור ושיפור הציון כמעט וודאים, במידה והמומחה קבע שאין בסיס אז חסכתם כסף וערעור אקדמי מבוזבז.

לאילו מוסדות ניתן להגיש ערעור בעזרת "ערעורים"?

האתר תומך בהרבה מוסדות אקדמאים בארץ, ניתן למצוא זאת בלשונית החיפוש.

מה עליי לעשות על מנת להגיש ערעור?

תהליך זה באתרנו כולל שני שלבים פשוטים. בשלב הראשון עליך להעלות את מחברת הבחינה לאתר על מנת שהמומחה יעבור עליה ויחליט באופן מקצועי האם יש טעם הגשת ערעור והאם יש על מה. לאחר מכן , במידה והמומחה הגיע להחלטה כי יש טעם בהגשת הערעור, ממשיך התהליך והמומחה, באישורך, כותב את הערעור.

מי בודק לי את המבחן?

לבדיקת המבחן שלך בחרנו ב"ערעורים" את מיטב המומחים. לכל מקצוע יש בודק המומחה בתחומו ומכיר את החומר לאשורו והוא מיומן ובעל ניסיון רב בתחומו באקדמיה. המומחים שלנו נבחרו בקפידה לאחר סינונים רבים תוך שימת דגש על רמת מקצועיות גבוהה ביותר ובקיאות בנהלי מוסד הלימוד שלכם! המומחה יעשה את המירב על מנת לשפר את סיכוייך להעלאת ציונך. אל תשכח שההצלחה שלך- היא המומחיות שלנו.

האם לאחר קבלת הערעור מאתר "ערעורים" הוא מוכן להגשה?

כן, הערעור אכן מוכן להגשה, כל שנותר לעשות הוא להגישו למוסד האקדמי.

האם הגשת ערעור מבטיח לי העלאה בציון?

אתר "ערעורים" אינו יכול להבטיח ב100% כי הערעור יתקבל בהצלחה במוסד האקדמי. אנו נעשה את המיטב על מנת לעזור בכך, לכן תהליך הערעור אצלו בנוי מ 2 שלבים. אך מה שכן ניתן להבטיח הוא שאתם משפרים את הסיכויים לכך. במידה והערעור לא הצליח לשפר את הציון, תמיד באפשרותכם להשתמש בערעור ולהגיש אותו לסמכות גבוהה יותר מהמרצה בצינורות המקובלים של מוסד הלימוד.

לאילו מקצועות ניתן להגיש ערעור בעזרת "ערעורים" ?

ניתן להגיש ערעורים למקצועות רבים כגון: חדו"א, כלכלה וניהול, מדעי המחשב. פירוט ניתן למצוא בלשונית החיפוש.

ואם אני לא בטוח שהערעור שלי מספק?

לשם כך אתר "ערעורים" נותן לך את האפשרות לבדוק זאת עוד לפני שייכתב הערעור ע"י המומחה. המומחה יעשה בדיקה ראשונית האם הערעור מספק על מנת להגישו.

האם אתר ערעורים מאובטח וניתן לשלם דרכו?

אתר ערעורים מתחייב לאבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר באמצעות תקן הPCI Level , התקן עומד בסטנדרטים בינלאומיים ומחמירים ביותר. ניתן לקרוא עוד על התקן כאן. פרטי התשלום שלכם אינם נשמרים במערכות שלנו.

האם אני יכול למקד את המומחה?

מומלץ למקד את המומחה לסעיפים ולשאלות שלדעתכם רצוי שהמומחה ייתן את מירב תשומת הלב, בנוסף אם המבחן "מבולגן" ואיננו מסודר, מומלץ לסדר את המבחן ואף להוסיף בקובץ מצורף \ בתיבת טקסט כל הערה שיש לכם.


שם משתמש או סיסמא לא נכונים

שם משתמש: *

סיסמה: *


שכחת את הסיסמה?

אירעה שגיאה, אנא נסה שנית

שם משתמש: * משתמש לא תקין* שם משתמש קיים

סיסמה: * 8 תווים לפחות

אימות סיסמה: * אימות שגוי

דוא''ל: * דוא''ל לא חוקי * קיים במערכת

שם פרטי: * חובה למלא

שם משפחה: * חובה למלא

תואר: * חובה לבחור תואר

מוסד אקדמי: * חובה לבחור מוסד
דואר אלקטרוני לא תקין
אירעה שגיאה, אנא נסה שנית
דואר אלקטרוני לא קיים במערכת
סיסמה חדשה תשלח למייל שלך

דואר אלקטרוני:תודה על פניתך, נחזור אלייך בהקדם

שם: * ציין את שמך

דואר אלקטרוני: * דוא''ל לא תקין