ערעורים
שלום אורח  

מהו שירות אירועים אקדמיים?

כיום, ניתן לקבל כמעט כל שירות שיקל עליכם את מלאכת הלימודים הגבוהים. עם זאת, עד היום לא היה שירות שיאפשר לסטודנטים לתת מענה גורף למרצים שנתנו ציון לא מספק ללא סיבה. הבעייתיות של תחומים אקדמיים מסוימים, בעיקר מדעי הרוח ומדעי החברה, זה העובדה שלא מדובר במדע מדויק. לכן, כאשר אדם לא יכול לערער על ציון בצורה נכונה ויעילה או על ההערות של המרצה, הוא עלול להישאר עם ציון נמוך, למרות שהשקיע את כל כוחו ומרצו. בכדי למנוע זאת – ניתן לפנות לשירות ערעורים.

מה יכול לתת לכם ערעור אקדמי איכותי?

ערעור אקדמי איכותי מאפשר לסטודנטים להילחם נגד המרצים בנשקים שלהם - ציטוטים ממקורות, ניתוחים שונים ועוד. אך בכדי לעשות זאת, יש לפנות למומחים בתחום הלימודים שלכם וגם לספק להם כמה שיותר רקע על העבודה שלכם והבעייתיות שהייתה עם המרצה. פעמים רבות מדובר במשהו אישי, או אי בסכמה בנושא אקדמי או חברתי כלשהו. המומחים בביצוע ערעורים אקדמיים יעזרו לכם ללבן את הבעיות, להראות את צדקתכם ואולי אפילו לשפר את הדעה של המרצה עליכם, לעולם לא יזיק.

ערעור אקדמי איכותי – תרומה משמעותית לממוצע שלכם

ציון אחד, גם אם הוא נמוך ממה שציפיתם, נראה לנו לא מספיק חשוב או משמעותי. אך זו טעות גדולה. אם תיעזרו בשירות של ערעורים אקדמיים לכל אורך התואר, תתפלאו עד כמה ההשפעה של כך תהיה מורגשת בממוצע הסופי שלכם. יתכן מאוד שערעורים אקדמיים יהוו עבורכם את המעבר הדק שבין תואר טוב לתואר הצטיינות, מה שיכול להשפיע בצורה מכרעת על העתיד שלכם. הירשמו לשירות ערעורים אקדמיים כבר עכשיו ותתחילו לקבל את הציונים שמגיעים לכם.


שם משתמש או סיסמא לא נכונים

שם משתמש: *

סיסמה: *


שכחת את הסיסמה?

אירעה שגיאה, אנא נסה שנית

שם משתמש: * משתמש לא תקין* שם משתמש קיים

סיסמה: * 8 תווים לפחות

אימות סיסמה: * אימות שגוי

דוא''ל: * דוא''ל לא חוקי * קיים במערכת

שם פרטי: * חובה למלא

שם משפחה: * חובה למלא

תואר: * חובה לבחור תואר

מוסד אקדמי: * חובה לבחור מוסד
דואר אלקטרוני לא תקין
אירעה שגיאה, אנא נסה שנית
דואר אלקטרוני לא קיים במערכת
סיסמה חדשה תשלח למייל שלך

דואר אלקטרוני:תודה על פניתך, נחזור אלייך בהקדם

שם: * ציין את שמך

דואר אלקטרוני: * דוא''ל לא תקין