ערעורים
שלום אורח  

מהו ערעור אקדמי?

מאז ומתמיד באוניברסיטאות היה קיים מנהג להגיש ערעורים אקדמיים, בין אם מדובר במבחן, עבודה קטנה או עבודה סמינריונית. על כל הערה של המרצים והבוחנים ניתן היה לערער. אך סטודנטים רבים הבינו מהר מאוד שהדבר עלול להיות מסוכן. במידה והמרצה לא ישתכנע, הוא עלול אפילו להתעצבן ולכעוס, ועקב כך להוריד את הציון אפילו יותר! בכדי שלא ייפנו לערער יותר. אך אל דאגה – בעזרת פנייה לשירות חדשני שמגן עליכם מפני כל תקיפה אקדמית – תוכלו לקבל את הציון שמגיע לכם.

מדוע סטודנטים חוששים להגיש ערעורים אקדמיים בעצמם?

בשנים הראשונות ללימודים סטודנטים רבים לא מרגישים די בטוחים בעצמם ולכן לא פונים לערער על ציונים. הסיבה לחוסר הביטחון הזה נעוצה בכך שמרצים רבים משתמשים בניסוחים מסובכים מעט, או פונים למקורות שהסטודנטים לא מבינים. בגלל חוסר היכולת לענות למרצה ברמה האקדמית שלו, סטודנטים רבים מפסידים את האפשרות לקבל ציונים גבוהים יותר ומסיימים את התואר עם ממוצע נמוך. ערעורים אקדמיים זו הדרך של כל אדם למצוא את הגישה למרצה, להבין מדוע הוא לא היה מרוצה, לפייס אותו ולקבל ציון גבוה יותר.

השירות להגשת ערעור אקדמי – כוח חדשני לסטודנטים

אנשים רבים חוששים ובצדק מלהגיש ערעור אקדמי לבד, לכן הם נשארים עם הציון שהיה להם. בעזרת שירות מקצועי להגשת ערעור אקדמי, אתם יכולים להיות בטוחים שהמרצה יגיב בצורה חיובית וישמח לעלות את הציון. עם זאת, חשוב לא להעלות ציפיות יותר מדי, קשה להעלות ציון מ-70 ל-90, אך עם ערעורים אקדמיים נבונים אפשר להגיע לשיפור של מספר נקודות בכל קורס, מה שיצטבר להבדל משמעותי בממוצע הסופי לתואר.


שם משתמש או סיסמא לא נכונים

שם משתמש: *

סיסמה: *


שכחת את הסיסמה?

אירעה שגיאה, אנא נסה שנית

שם משתמש: * משתמש לא תקין* שם משתמש קיים

סיסמה: * 8 תווים לפחות

אימות סיסמה: * אימות שגוי

דוא''ל: * דוא''ל לא חוקי * קיים במערכת

שם פרטי: * חובה למלא

שם משפחה: * חובה למלא

תואר: * חובה לבחור תואר

מוסד אקדמי: * חובה לבחור מוסד
דואר אלקטרוני לא תקין
אירעה שגיאה, אנא נסה שנית
דואר אלקטרוני לא קיים במערכת
סיסמה חדשה תשלח למייל שלך

דואר אלקטרוני:תודה על פניתך, נחזור אלייך בהקדם

שם: * ציין את שמך

דואר אלקטרוני: * דוא''ל לא תקין