ערעורים
שלום אורח  

בין אם נרצה, ובין אם לא, העולם בו אנו חיים הוא עולם של מספרים. בסופו של יום, מצפים מאיתנו לתוצאות. לבעל הדירה לא איכפת שעבדת קשה – שכר הדירה צריך להכנס בראשון לחודש. לבוס שלך לא איכפת שיש לך עבודת סמסטר להגיש – מישהו צריך להגיע למשמרת. והמרצה? אותו כלום לא מעניין. 55 זה 55. האמנם?.
אין דבר מתסכל יותר מתחושת חוסר האונים. עבדתם קשה, משום מקום הגיע צו המילואים, גם השפעת קפצה לביקור ובכל זאת - למדתם עד אישון ליל ושיננתם את החומר. אך מה גיליתם לתדהמתכם ביום קבלת הציונים? המרצה בחר/ה להוריד לכם ציון, כאשר לחברכם לכיתה, הוא נתן ניקוד מלא על אותה תשובה. "לא נראה לך? תגיש ערעור". ערעור? למי יש זמן לזה? גם ככה אתם שקועים מעל לראש.
במקרים כאלה שווה לפנות לאלה החפצים ביקרכם. אפשר לפנות לחבר שלומד משפטים, או לדוד/מכר/קרוב שמתעסק בתחום, ויכול לנסח את "כתב הערעור" המושלם. זה בהחלט יכול להיות שימושי במידה והחבר לא עמוס מעל לראש גם הוא, ובמידה והדוד, עם כל הרצון הטוב, יוכל לפנות זמן ולנסח ערעור שירצה את ראשי הפקולטות בה אתם לומדים. אפשר גם לקחת את זה רחוק יותר..
אתר "ערעורים", הוא אתר שנועד לתת מענה לסטודנטים שמרגישים שנעשה להם עוול, אך אין להם את הידע ו/או הפנאי, על מנת לשבת ולנסח ערעור. לכל מקצוע אקדמאי האתר בחר מומחה ספציפי שיוכל לתת מענה מלא לתחום הרלוונטי. המומחים נבחרו בקפידה לאחר סינונים ומיונים רבים. כמוכן, ישנה שקיפות מלאה וניתן לראות מיהו הבנאדם שבו אתם מפקידים את אמונכם.


ערעורים נשאלת השאלה, איך בדיוק אדע אם בכלל יש עילה להגשת הערעור? קודם כל, לאחר שנרשמים לאתר, מקבלים חוות דעת מהמומחים לגבי סיכויי ההצלחה. במידה והסטודנט מעוניין להמשיך, תוך 48 שעות ינוסח כתב הערעור. כעת, כל שעל הסטודנט לעשות, זה להגישו למוסד בו הוא לומד. !
השירות כרוך אמנם בתשלום, אך חוסך המון זמן והמון כאבי ראש. כמוכן, הידיעה שיש עוד מישהו לצדכם, שתומך ומבין את תסכולכם מקלה מעט, ומפחיתה מהנטל של הקוף הטורדני הזה שמשום מקום קפץ ונתלה לכם על הגב. מעבר לכך, ההיעזרות במומחים מעלה בצורה משמעותית את הסיכוי שהערעור אכן יתקבל, ותוכלו סוף סוף לשים את הנושא הזה מאחוריכם.
תקופת הלימודים האקדמיים טומנת בחובה חיים חברתיים, אתגרים ורכישת ידע. עם זאת, זו אחת התקופות המתישות ביותר. הסטודנטים נמצאים במאבק יומיומי, וכל סטייה הכי קלה מסדר היום יכולה להכניס אותך ללופ אינסופי ומרדף בלתי פוסק אחר המשכורת, שכה"ד והציונים. ב"ערעורים" מודעים לכך, והמטרה היחידה של האתר היא לתת לסטודנט מעט אוויר לנשימה על מנת שיוכל לחזור ולהתעסק בדברים החשובים באמת – חופשת הסמסטר.
ערער עכשיו קבל סיוע אקדמי לערעור בפייסבוק


שם משתמש או סיסמא לא נכונים

שם משתמש: *

סיסמה: *


שכחת את הסיסמה?

אירעה שגיאה, אנא נסה שנית

שם משתמש: * משתמש לא תקין* שם משתמש קיים

סיסמה: * 8 תווים לפחות

אימות סיסמה: * אימות שגוי

דוא''ל: * דוא''ל לא חוקי * קיים במערכת

שם פרטי: * חובה למלא

שם משפחה: * חובה למלא

תואר: * חובה לבחור תואר

מוסד אקדמי: * חובה לבחור מוסד
דואר אלקטרוני לא תקין
אירעה שגיאה, אנא נסה שנית
דואר אלקטרוני לא קיים במערכת
סיסמה חדשה תשלח למייל שלך

דואר אלקטרוני:תודה על פניתך, נחזור אלייך בהקדם

שם: * ציין את שמך

דואר אלקטרוני: * דוא''ל לא תקין